Helloween vydali video „Best Time“ s Alissou White-Gluz

Helloween zveřejnili v pátek (27. května) oficiální video k „Best Time“. Píseň kterou napsali Anid Deris a Sascha Gerstner pochází z stejnojmenného alba německé kapely, které představuje návrat Michaela Kiskeho (zpěv) a Kai Hansena ( kytara ) a bylo vydáno v roce 2021.

„Best Time“ je vizuálně lákavá 3D road movie, která  také zahrnuje vystoupení zpěvačky Arch Enemy Alissy White-Gluz

„Po společném hraní na několika festivalech a několika turné po Jižní Americe před několika lety jsme se s Helloween rozhodli natočit zábavné video, abychom zavzpomínali na dobré časy a zároveň plánovali mnoho dalších!“ prohlásila Alissa.

Vinylový singl HELLOWEEN “ Best Time“ vyšel 20. května prostřednictvím Atomic Fire . Nahrávka, limitovaná na 2000 kopií, obsahuje úžasné retro umělecké dílo z 80. let od karikaturisty a fanouška HELLOWEEN Marcose Moury a je k dispozici ve třech barevných variantách. Kromě titulní skladby „Best Time“ fanoušci dostanou alternativní, exkluzivní vokální mix přímo z pultu dlouholetého producenta HELLOWEEN Charlieho Bauerfeinda .

HELLOWEEN si budete moci užít ve čtvrtek 30. 6. 2022 v Praze, O2 areně kam v rámci své UNITED FORCES Tour 2022 kapela dorazí se svými přáteli HAMMERFALL!

Vstupenky lze zakoupit zde https://www.pragokoncert.com/cs/koncerty/2022-Helloween-new

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X