Hlasuj pro kapelu která předskočí veteránům SCORPIONS!

Legendární SCORPIONS vyráží na světové turné „Rock Believer World Tour“ které zahájí v Las Vegas, poté se přes Atlantik vydají do Evropy, kde zahrají v devíti evropských zemích, jednou z nich bude i Česká republika.

Proslulí, němečtí Scorpions zavítají ve složení Klaus Meine (zpěv), Matthias Jabs (kytara), Rudolf Schenker (kytara), Mikkey Dee (bicí), Pawel Maciwoda (bassová kytara) 26. května 2022 do pražské O2 Areny a při této příležitosti se rozhodli, že si k sobě na pódium přizvou jednu českou kapelu, která dostane šanci vystoupit po jejich boku.

Která kapela to bude a  německým veteránům SCORPIONS předskočí, o tom můžete rozhodnou každý, kdo udělí svůj hlas některé ze stovky přihlášených kapel na Rádiu Beat které bylo výběrem pověřeno.

Hlasovat můžete do 18.4. 2022 pomocí SMS zpráv zasílaných do studia Beat, posléze bude 5 kapel které posbírají nejvíce hlasů BEATem doporučeno skupině Scorpions. Ta si z nich vybere jednu, kterou pozve na svůj koncert.

Přihlášené kapely a podmínky pro hlasování najdete na RÁDIU BEAT NA TOMTO ODKAZU

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...