Festival HOLBA ROCK NA GRILU představí to nejlepší!

V pátek a v sobotu 27. a 28. července 2018 se v areálu letiště Kylešovice v Opavě, uskuteční oslava 7. narozenin Radia Čas Rock která bude letos poprvé dvoudenní. Každý „Hrdý rocker“ si bude moct zametlit a zasoutěžit s moderátory Rádia Čas Rock a hlavně zapařit na největší hvězdy nejen české rockové scény.

Na Holba Rock na grilu 2018 vystoupí: Harlej, Alkehol, Katapult, Traktor, Krucipüsk, Iné kafe, Bijouterrier, Trautenberk, Hentai Corporation, Witch Hammer, KOFE-IN, Lautr, Dorien

Z historie:  První ročník festivalu proběhl v roce 2013 v areálu U chovatelů v Opavě Kylešovicích a z malého rodinného festivalu se už za 2 roky Rock na grilu rozrostl na akci pro několik tisíc lidí. Druhý a třetí ročník se konal hned na dvou místech a to v Opavě Kylešovicích a v Horní Suché. Vzrůstající návštěvnost a rostoucí nároky na kvalitu poskytovaných služeb vedly k tomu, že v roce 2016 proběhl Rock na grilu na jednom místě a to na velké ploše „letiště“ v Opavě Kylešovicích, která má dostatečnou kapacitu pro uspořádání opravdu velkého festivalu, na který Radio Čas Rock může dovézt fanouškům pravé rockové muziky ty nejlepší rockové kapely.

Festival Holba na grilu už stihl přivítat spoustu hvězd rockového nebe, zahráli si zde např.: Tublatanka, Traktor, Progress 2, Abraxas, Aleš Brichta, Dark Gamballe, Silent Stream Of Godless Elegy, Dymytry, XIII. Století, Citron, Arakain, Horkýže slíže a spousta dalších.

V roce 2015 se Rock na grilu v Opavě stěhoval do většího – na letiště Kylešovice. Areál letiště Kylešovice se nachází mezi městskou částí Opava – Kylešovice a obcí Chvalíkovice.  Je vzdálen zhruba 2 km od poslední zastávky MHD Opava, k branám areálu lze však přijet festivalovou kyvadlovkou, autem, taxíkem či na kole. V těsné blízkosti festivalového areálu je parkoviště.

Hlavní program festivalu se odehrává na jednom pódiu, kde se kapely střídají. Ve festivalovém areálu najdete i Fun zónu, kde můžete posedět, pokecat a odpočinout si v pauze mezi kapelami. Součástí Fun zóny budou i  letos nejrůznější atrakce kde se můžou vyřádit ti, kteří odmítají dospět a své si tam najdou i děti.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...