HOLLYWOOD VAMPIRES vydali video k písni I Got A Line On You

Hollywood Vampires vydali video k písni „I Got A Line On You“, převzaté z nadcházejícího alba Live In Rio, které vyjde 2. června prostřednictvím earMUSIC

S „I Got A Line On You“ máme možnost nahlédnout do jednoho z nejpozoruhodnějších živých vystoupení posledních několika let. Nový singl je předehrou k prvnímu živému albu Hollywood Vampires. Podívejte se na video níže.

Se zpěvákem Alice Cooperem, superstar Johnnym Deppem, legendou Aerosmith Joe Perrym a producentem + skladatelem Tommym Henriksenem má kapela špičkovou sestavu. S Live in Rio odehráli The Hollywood Vampires pravděpodobně svůj největší a nejlegendárnější koncert před více než 100 000 fanoušky.

Videoklip ukazuje obrovský rozsah tohoto koncertu a reakce, které tato píseň stále vyvolává v lidech – dokonce i 55 let poté, co byla napsána. Původně od americké rockové skupiny Spirit, Hollywood Vampires pokrývají tuto klasiku svým vlastním způsobem. Houpací, je žravá a plná energie, „I Got A Line On You“ se zdá být oživená a plná síly. Je to tříminutová skladba s hitovým potenciálem.

V roce 2015 Hollywood Vampires nejen vydali své první album, ale také odehráli jeden ze svých největších koncertů, který nyní vyjde jako jejich první živé album. Po tomto úspěchu a zájmu médií o ultimátní rockovou skupinu následovaly vyprodané koncerty a turné po celém světě a v roce 2019 konečně druhé album Rise. Více než 50 000 prodaných fyzických kusů, miliony streamů a celosvětových titulních příběhů v hlavních časopisech Později byli fanoušci, tisk a kapela připraveni přinést tyto písně na pódium.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...