HOLY MOSES oznamují nové a zároveň rozlučkové album!

Rok 2023 bude znamenat závěrečnou kapitolu v dlouhé historii německé thrashmetalové legendy HOLY MOSES, kterou kapela oslaví novým studiovým albem „Invisible Queen“ a poslední sérií živých vystoupení.

HOLY MOSES právě vydali první singl včetně videoklipu k titulní skladbě „Invisible Queen“, který mluví za vše. Sabina Classen je první a nejdéle působící thrashová zpěvačka – Královna thrashe. Je však dobře střeženým tajemstvím metalové scény, nikdy se neohřála na výsluní mainstreamové slávy. Přesto je známá, zejména pro old school metalovou scénu, a dokonce i pro kapely současného mainstreamu.

„Invisible Queen mluví za vše – udělám se neviditelnou a jsem hrdá na to, co jsem mohla s HOLY MOSES od roku 1981 zažít. Nikdy by mě nenapadlo, že se školní kapelou procestuju skoro celý svět. Tímto albem zanecháváme jasnou výpověď. Titulní skladbu mi na míru ušil kytarista Pete. „Invisible Queen“ je jednou z nejtěžších skladeb na albu – je to čistý, nefalšovaný THRASH! Tato píseň bude samozřejmě součástí koncertního setu 2023 na našem „Final Reign Tour“, 

„Rozlučkové album pro „Final Reign Tour“ obsahuje vše, co dělalo HOLY MOSES v uplynulých 43 letech výjimečnými. Hlasově překypuje energií a cítím se, jako bych se přenesla zpět do 80. let. Vždycky jsme psali písně, které se nám samým líbily, a nikdy jsme nedělali kompromisy v trendech ani neustupovali špatným očekáváním, obzvlášť v případě tohoto posledního alba. Nejde nám o to, abychom se zavděčili všem, jsme vlastní značka a máme svůj vlastní zvuk, který zahrnuje zvláštní metrum, technicky náročné pasáže a neobvyklé akordové struktury, stejně jako zajímavé texty, které se zabývají temnou stránkou lidství a lidské psychiky,“ komentuje Sabina Classen.

HOLY MOSES jsou na mezinárodní metalové scéně pojmem. Jejich mnohotvárný thrash metal, charismatický hlas frontmanky Sabiny Classen a jedinečná kombinace tradičního přístupu a experimentálního vývoje přispěly k tomu, že se kapela od počátku své kariéry na počátku 80. let stala známou a spolehlivou entitou. S klasikami jako „Finished With The Dogs“ (1987), „The New Machine Of Liechtenstein“ (1989), „World Chaos“ (1990) nebo „Terminal Terror“ (1991) psali HOLY MOSES metalovou historii. „Invisible Queen“ k ní přidává další, působivou a závěrečnou kapitolu.

K připomenutí svého posledního díla si HOLY MOSES pozvali hostující zpěváky, aby zazpívali jejich písně v jejich vlastním stylu. Jsou to někteří z jejich nejbližších přátel a další, kteří mají k Holy Moses zvláštní vztah. Níže se můžete podívat také na nový videoklip k písni‘ Invisible Queen‘.

Seznam skladeb:

01. Downfall Of Mankind (Feat. Marloes Voskuil – HALIPHRON)
02. Cult Of The Machine (Feat. Bobby Ellsworth – Overkill)
03. Order Out Of Chaos (Feat. Diva Satanica – ex-Nervosa / BLOODHUNTER)
04. Invisible Queen (Feat. Ingo Bajonczak – Assassin / Bonded)
05. Alternative Reality (Feat. Tom Angelripper – Sodom)
06. The New Norm (Feat. Chris Staubach – Courageous)
07. Visions In Red (Feat. Rægina – Dæmonesq)
08. Outcasts (Feat. Leif Jensen – Dew Scented)
09. Forces Great And Hidden (Feat. Gerre – TANKARD)
10. Too Far Gone (Feat. Jens Kidman – Meshuggah)
11. Depersonalized (Feat. Daniela Karrer – Headshot)
12. Through The Veils Of Sleep (Feat. Rykers)

HOLY MOSES jsou potvrzenou kapelou, která se vám představí na pódiu druhého ročníku festivalu HellPdays který se uskuteční ve dnech 8.-10. června 2023 ve Frýdku-Místku!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...