HOW WE END debutuje singlem „My Fighting Heart“

HOW WE END s bývalými členy kapel NERVOSA, AMARANTHE a EVANESCENCE debutuje singlem „My Fighting Heart“

How We End je nová evropská crossoverová kapela, založená v roce 2022, složená z veteránů metalového světa pocházejících ze Švédska, Německa, Švýcarska a Španělska. Roky kolektivních zkušeností, spojené a spojené dohromady, aby vytvořily něco všestranného a nového.

Diva Satanica (ex-Nervosa) a Jake E (Cyhra, ex-Amaranthe) dodávají perfektní kombinaci kontrastních vokálů, které formují styl kapely: melodické, těžké, bez kompromisů. Kytaristé Jen Majura (ex-Evanescence) a Tom Naumann (Primal Fear) dodávají crunch, doprovázeni Mitchem Kunzem na basu / syntezátory a Adde Larssonem na bicí pro těžký groove.

Hudba How We End je nakopnutou směsí těžkých kytarových riffů a elektronicky naprogramovaných vlivů, growlů a chytlavých singalong refrénu, které se drží. Díky různým hudebním a kulturním vlivům všech šesti hudebníků je konečným výsledkem vysoce výbušný zážitek, který s vámi zůstane.

How We End poprvé vystoupí živě na letošním jubilejním 30. ročníku festivalu Rockharz. Kapela v současné době dokončuje své debutové album a plánuje vydat další dva singly.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...