Rocková televize Rebel 2 Slušnej kanál ukončila provoz!

Televize zaměřená na rockovou hudbu Rebel 2 Slušnej kanál  ukončila provoz. V prohlášení pro média to vysvětluje omezeným zázemím v době koronavirové epidemie a vysokými poplatky za vysílanou hudbu.

Rocková televize Rebel 2 Slušnej kanál která patří do portfolia médií ostravského podnikatele a kapelníka skupiny Citron Radima Pařízka, dnes přerušila vysílání. V tiskové zprávě to uvedla ředitelka Nikola Pařízková..

Dřívější Slušnej kanál získal Pařízek v roce 2017 a poté ho přejmenoval. Patří mu také televize Rebel a Relax a přes firmu Digital Broadcasting i celoplošný multiplex 4.

Výkonná ředitelka mediální skupiny Pohoda, Nikola Pařízková, která provozuje mimo jiné také Radio Čas, Rebel Rock TV či stanici Relax, k tomu vydala krátké prohlášení…

„Náklady spolu ve spojení s neadekvátními odměnami za užití předmětů ochrany, které jsme byli nuceni odvádět kolektivnímu správci Intergram a které zásadním způsobem ohrožují provoz a finanční soběstačnost našich hudebních televizí, zapříčinili vypnutí programu naší televize Rebel 2 Slušnej kanál,“ konstatovala Pařízková.

Zda se po odeznění krizového stavu k vysílání firma Radima Pařízka vrátí, oznámeno nebylo!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X