Ice Nine Kills sdílí necenzurované video

Hororoví rockeři Ice Nine Kills vydali novou R-Rated, Uncensored verzi svého nejnovějšího videa „Welcome to horrorwood“.

Počet mrtvých roste i dnes, kdy je od vládců slashercoru vypuštěna další kapitola ságy Horrorwood, Ice Nine Kills. Příchod zbrusu nového videoklipu k titulní skladbě z jejich alba „The Silver Scream 2: Welcome To Horrorwood“ ohlašuje nejnovější díl slasher franšízy, která začala v roce 2018 oznámením jejich alba „The Silver Scream“.

Hororový melodický metalcorový kvintet Ice Nine Kills nově vydal cenzurovanou i necenzurovanou verzi videoklipu. Obě verze naleznete níže. Zpěvák kapely Spencer Charnas komentoval tento nejnovější přírůstek do jejich vizuálního katalogu slovy: „Držte děti a starší lidi daleko od tohoto videa.“

Necenzurovaná verze videoklipu „Welcome To Horrorwood“ měla premiéru na nesmírně populárním hororovém YouTube kanálu Dead Meat.

Cenzurovaná verrze

Skladba „Welcome To Horrorwood“ se objevila na fenomenálně úspěšném albu Ice Nine Kills, The Silver Scream 2: Welcome to Horrorwood. Album vyšlo v říjnu 2021 a zaznamenalo Ice Nine Kills jejich první Top 20 pozici (#18) v Billboard Top 200, vrchol žebříčků Digital a Current Hard Music, hit Top 5 v žebříčku Current Rock, Independent, Current Albums a Album Sales a k dnešnímu dni zaznamenalo 137 milionů streamů napříč platformami a 13 milionů zhlédnutí na YouTube pro singly „Hip To Be Scared“, „Assault & Batteries“, „Rainy Day“, „Funeral Derangements“, „Take Your Pick“ a „The Shower Scene“.

Ice Nine Kills budou v průběhu roku 2023 hodně koncertovat. Kapela bude podporovat Metallicu na jejich nedávno oznámeném M72 World Tour, stejně jako vyrazí do Evropy a Velké Británie na hlavní turné. Kompletní termíny, informace a vstupenky najdete na www.iceninekills.com.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...