TORTHARRY se hlásí s novým klipem a LP edicí své nejnovější desky

Technicky i zvukově naprosto bezchybný, zatraceně výkonný death metalový stroj TORTHARRY, který se do hlav posluchačů vkrádá již plná tři desetiletí vypustil do světa nový klip a LP edici své nejnovější jubilejní desáté studiovky!

Death metalové trio Tortharry zaútočilo s premiérou videoklipu k písni „Carousel Of Grief“ pocházející z jubilejního desátého alba kapely „Altars Of Ignorance“ vydaného 14. června 2021 a kterou kapela navíc oslavila úctyhodných 30 let na scéně. 

V novém videoklipu se ocitnete v období bitvy u Hradce Králové 1866 kde budete svědky popravy, následně v něm shlédnete mafiánskou přestřelku z roku1938 a poté se přenesete až do daleké budoucnosti roku 2238.

Death metalová stálice TORTHARRY původně vznikla již v roce 1984 pod názvem Imago (a později Executor ) a v roce 1991 přijala svůj současný název. Od začátku jí vedou baskytarista a zpěvák Martin Vacek a zpěvák a kytarista Dan Pavlík. Od roku 2006 sestavu doplňuje bubeník Jiří Rosa.

Co se týče nejnovějšího alba Altars Of Ignorance“ ze kterého pochází song ve videoklipu, tak uctívače kovu smrti a sběratelé vinylů určitě potěší, že dnes 6.12. 2021 byla oficiálně oficiálně vypouštěna do světa LP edice této nejnovější jubilejní desáté studiové desky!

Nejen LP desku, ale i spoustu dalších zajímavých věcí najdete na e-shopu Tortharry http://www.shop1.tortharry.com/

Seznam skladeb:

Intro
Reversed Dorians
Corrosive Haven
Altars Of Ignorance
Carousel Of Grief
Self–Fettered
Silent Psalm
The Heritage
Forget Us Like We Will Do

8.7

NAŠE HODNOCENÍ

Celý videoklip výstižně podtrhuje text skladby samotné. Song "Carousel Of Grief" je masivním číslem na jejich nejnovějším albu. V klipu nekompromisně vládne death metal a to je to, oč tu běží.

  • SCÉNÁŘ A REŽIE 8
  • KAMERA A STŘIH 8
  • NÁMĚT 10
FOTO CREDIT TORTHARRY
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X