Festival IMORTELA METALFEST se vrací na rodnou hroudu

Po roční covidové pauze se osmý ročník rock-metalového open air festivalu vrátí do domovských Otrokovic

Letošní, již osmý ročník festivalu IMORTELA METALFEST se přesune zpět do oblíbeného rybářského areálu v Otrokovicích, jeho brány se otevřou 25.6.2022 a stejně jako každý rok se můžete těšit na bohatý program a line-up vybraných metalových kapel!

Minulý ročník se z důvodu rekonstrukce domácího areálu konal v Žopech u Holešova. Přestože zdejší areál patří k nejatraktivnějším v kraji, nebyl tento krok pro festival příliš šťastným a proto se pořadatelé rozhodli s akcí vrátit na rodnou hroudu.

Pódium v Rybářském areálu na Štěrkovišti se rozezní tvrdým, ale melodickým soundem více či méně známých, převážně regionálních kapel a revivalů. Představí se pět hudebních skupin, první účinkující vystoupí v 19 hodin a bude jím kapela Fireball, složená ze zkušených zlínských muzikantů plujících na vlně hard rocku 70. – 90. let.

Po nich vystoupí brněnská melodic metalová Rosa Nocturna, která publiku povypráví poutavé příběhy v širokém hudebním spektru od power metalu, přes balady až po epické symfonie s prvky filmové hudby. Pořádající otrokovická melodic metalová kapela Imortela kromě známých hitů také nechá návštěvníky nahlédnout pod pokličku své nové tvorby.

Jako první z revivalových uskupení vystoupí pánové z Motörgang, již si dali za úkol dopřát posluchačům rockových koncertů pokračování heavy metalové ikony Lemmyho Kilmistera a jeho legendárních Motörhead.

Závěrečnou show předvede Absolute Bon Jovi revival – cílem této hudební formace je především věrná interpretace skladeb Bon Jovi a to zejména jejich nejslavnějších hitů z osmdesátých a devadesátých let.

Na své si tak přijdou milovníci nejen tvrdého rocku a metalu, ale i kultovních skladeb známých mezi posluchači napříč všemi věkovými kategoriemi.

Na místě bude zajištěno kompletní občerstvení.
Vstupenky za 160 Kč pořídíte v předprodeji na webu Smsticket.cz. Na místě 200 Kč.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X