INFECTED RAIN vydají v lednu album „Ecdysis“ venku je první ochutnávka!

Moldavská progresivní moderní metalová jednotka Infected Rain se stala jedním z nejzajímavějších nových počinů ve světě těžkého kovu a její charismatická a talentovaná frontmanka Lena Scissorhands jednou z nejrychleji rostoucích dam tohoto žánru

Nyní kapela znovu vychází z temných hlubin aby odhalila další kapitolu své metamorfózy. Fanoušci si mohou vychutnat zbrusu nový singl „Postmortem Pt. 1“ a jeho mozkové hudební video. Singl je ochutnávkou nadpozemského pátého alba Ecdysis které kapela vydá 7. ledna prostřednictvím Napalm Records.

Silná skladba okamžitě vydává patentovaný vzorec kapely a děsivé zvuky plné syntezátorů plynule kaskádujících do bezpočtu vrstev kosmické atmosféry podložené tlustými drážkovanými riffy, sudovými bubny a vrčením mrakodrapů.

Novým albem „Ecdysis“ s rezonujícími riffy, kosmickou elektronikou, Leniným pokladem vokálních schopností a intenzivními lyrickými tématy od deprese a opuštění až po objetí reality, předvádění pokroku kapely a prolínání extrémní, progresivní rýhy s temnými, strašidelnými melodiemi, Infected Rain navazují na album „Endorphin“ z roku 2019.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X