INNER AXIS vypustili smršť metalového chaosu „Evil Dead“

Němečtí metalisté Inner Axis odhalují zbrusu nový singl/video „Evil Dead“

Připravte se na to, že vás pohltí smršť metalového chaosu, protože INNER AXIS, silná heavy metalová parta, vypustila svůj nejnovější singl „Evil Dead“ z jejich velmi očekávaného nadcházejícího alba „Midnight Forces“ které vyjde 23. března.

V písni „Evil Dead“ se Inner Axis noří do nejtemnějších zákoutí lidské psychiky a vytváří strašidelnou zvukovou krajinu, která rezonuje s tématy hrůzy, temnoty a nadpřirozených sil. „Evil Dead“ čerpá inspiraci ze stejnojmenného kultovního klasického filmu a přináší syrovou intenzitu a neutuchající energii, po které fanoušci tohoto žánru touží.

„Evil Dead“ připravuje půdu pro strhující hudební cestu, která slibuje, že posluchače uchvátí svými elektrizujícími riffy, dunivými bicími a vzletnými vokály. Tento singl je důkazem neochvějného odhodlání Inner Axis přinášet nekompromisní metal, který posouvá hranice a vymyká se očekáváním.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...