Italská ELEGY OF MADNESS vydala video „Broken Soul“

Italská symphonic metalová kapela Elegy Of Madness vydá 20. října2023 nové album XI. První singl a video k písni „Broken Soul“ si můžete pustit níže

Album nahráli a produkovali Simone Mularoni a Simone Bertozzi; mix a mastering provedl Simone Mularoni ve studiu Domination; krásné ilustrace vytvořil Diogo Soares/Gargantula Creations (Witchcraft, EyeHateGod, Stoned Jesus)

Moderní, okultní, epický symfonický metal v nejlepší formě: XI představuje skvělé znovuzrození Elegy Of Madness díky nově definovanému zvuku, stručnějšímu písničkářství a okouzlujícímu sopránovému vokálu nové frontmanky Kyrah Aylin.

Nálada XI, koncipovaná v postpandemické době, tíhne k obskurním a melancholickým atmosférám; hlavní téma se točí kolem symbolického významu čísla jedenáct. Každá píseň vlastně zahrnuje některé její aspekty, jako je duchovní probuzení a růst, síla, intuice, nový začátek, nepořádek a chaos a hříšná povaha člověka.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...