Italská NOCTURNA vydává singl „Sapphire“

Italská symfonic power metalová Nocturna vydala „Sapphire“, třetí singl z nového alba Of Sorcery And Darkness, které vyjde 19. dubna

Druhé album kapely, kterou založily skvělé frontmanky Grace Darkling a Rehn Stillnight, a na němž se autorsky, kytarově a multiinstrumentálně podílel Federico Mondelli z Frozen Crown/Volturian/Be The Wolf.

Po úspěchu fascinujícího debutového alba „Daughters Of The Night“ z roku 2022 (na němž se mísily gothic-symfonické a powermetalové prvky a střídaly se rychlé, krkolomně těžké epizody s intenzivními, klavírními baladami) se Nocturna opět noří do významu pojmu „dualita“ a všech jeho morbidnějších konotací.

Romantická inspirace textů skladby ‚Of Sorcery And Darkness‘ se harmonicky snoubí s propracovaným zvukovým přístupem kapely a nebeské hlasy Grace Darkling a Rehn Stillnight vykreslují tajemné a smyslné portréty dávných časů (a přitom nám tak blízkých).

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...