Šokující pravda o Jamesi Hetfieldovi, problémy s alkoholem se vrátily

Koncertní turné po Austrálii a Novém Zélandu, na které se připravovala americká heavy metalová skupina Metallica, bylo s překvapením zrušeno. Kapela oznámila šokující pravdu o Jamesi Hetfieldovi.

Další členové kapely Lars Ulrich, Kirk Hammett a Robert Trujillo zveřejnili prohlášení že Hetfield bude rehabilitován kvůli závislosti na alkoholu.

Zde je prohlášení od Larse, Kirka a Robao které se kapela sdílí:

„Je nám líto informovat naše fanoušky a přátele, že musíme odložit naše nadcházející turné po Austrálii a Novém Zélandu.

Jak zřejmě většina z vás ví, James bojuje se závislostí po mnoho let. Nyní však, bohužel, musel znovu vstoupit do léčebného programu, aby se zotavil.

Máme v úmyslu navštívit vaše části světa hned, jak to zdraví a rozvrh dovolí. Dáme vám vědět hned, jak to bude možné. Mrzí nás, že jsme vám způsobili potíže, zejména našim nejvěrnějším fanouškům, kteří cestují do velkých vzdáleností, aby zažili naše show.

Děkujeme za pochopení a podporu pro Jamese a jako vždy děkujeme za to, že jste součástí naší rodiny Metallica“.

Metallica se zavázala vrátit všechny vstupenky zakoupené pro WorldWired etapu, která měla začít 17. října v Perthu v Austrálii a uzavřít 2. listopadu v Aucklandu na Novém Zélandu.

Hetfieldovy problémy se závislostí a alkoholismem byly podrobně popsány v dokumentu 2004 Kind of Monster, po vydání tohoto filmu vstoupil zpěvák do rehabilitačního zařízení a od té doby,  po dobu 15 let abstinoval.

ZDROJ metallica.com
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X