Jediný akustický koncert Kamila Střihavky v Praze se blíží!

Rocková legenda Kamil Střihavka, vystoupí na Občanské plovárně v akustickém podání se svojí kapelou The Leaders acoustic band!

Půjde o Kamilův jediný akustický koncert v Praze v létě 2024, tak si jej nenechte ujít!

Rocková legenda Kamil Střihavka oslovuje již dvě generace fanoušků, je majitelem nezaměnitelného a fenomenálního hlasu. Do podvědomí široké veřejnosti se zapsal v roce 1994, když ztvárnil postavu Ježíše v legendárním muzikálu Jesus Christ Superstar.

Postupem času se stal doslova symbolem této inscenace, která se v pražském divadle Spirála dočkala neuvěřitelných 1288 repríz, a podle mínění zástupců britských majitelů práv se v ní Kamil stal jedním z vůbec nejlepších světových Ježíšů za bezmála třicetiletou historii tohoto muzikálu.

Kamil Střihavka vystoupí na Občanské plovárně v akustickém podání se svojí kapelou The Leaders acoustic band, a ke spolupráci přizval i speciálního hosta, kterým je NEO handpanista Jiří Káš.

Obsazení kapely: Kamil Střihavka – zpěv, Petr Henych – akustické kytary, Martin Ivan – kontrabas, Jan Nezval – bicí, Michal Vejskal – klávesy, Ondřej Klímek – saxofon, flétna, David Babka – steel guitar, Markéta Čejková – perkuse

Přijďte na Kamilův jediný akustický koncert v Praze na Občanské plovárně který se uskuteční 17. července 2024 od 19:45, bude to stát za to!

Vstupenky na sezení jsou v prodeji v těchto kategoriích: platinum za 890 Kč, gold za 790 Kč, silver za 690 Kč na Prague Open Air a GoOut

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...