Soupisku festivalu Rock of Sadská doplnila metalová formace JEREM.I

Rock of Sadská 2019 servíruje formaci JEREM.I která pěkně doplňuje pestrou soupisku tohoto populárního festivalu. Kapela Jerem.I je sice pro mnohé neoraným polem, ale jméno Georgi „Joro“ Enchev je zárukou kvality. Pro příznivce heavy metalu s progresivními prvky bude tato brněnská čtveřice zručných muzikantů znamenat vítané osvěžení domácí scény na Sadské. 

Základním kamenem kapely Jerem.I byla v roce 2015 dvojice Jiří „Remi“ Remo (exTitanic) a Georgi „Joro“ Enchev (Georgen, Titanic). Baskytaru obsadil Pepa Kedláček (Secret, J.A.M.P., Sillage). Tehdy ještě tým tvořil hráč na bicí Josef Cigánek, bohužel jeho hráčská vytíženost neumožnila na projektu Jerem.I pokračovat. Tohoto postu se záhy zodpovědně ujal Miloň Nahodil (Sax, exTitanic).

V roce 2016 kapela vydala první malé album pod názvem „Vol.1“ a se svým videoklipem „Jack In The Box“ (ke shlédnutí níže) vyhrála Czechparádu na TV Rebel. Na festivalech není kapela Jerem.I žádným nováčkem, k vidění byla na Rock Heart se skupinou Helloween, vystupovala na Masters Of Rock a na společném turné se skupinami Limetal, s německou formací Hematom a Dymytry.

WEB ROCK OF SADSKÁ
FACEBOOK ROCK OF SADSKÁ

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...