JINJER oznámili první živé DVD/Blu-Ray „Live In Los Angeles“

Metaloví titáni a ambasadoři Jinjer právě oznámili své první oficiální koncertní DVD/BluRay Live in Los Angeles, které vyjde 17. května 2024

Tato nabídka, nahraná a natočená 22. prosince 2022 v The Wiltern v kalifornském Los Angeles, USA, je nejen oslavou překonání posledních několika let v jednom kuse, ale také oslavou patnáctileté kariéry kapely.

Spolu s oznámením své nové živé nabídky Jinjer vypustili krk lámající živé video k písni „Call Me A Symbol“, skladbě původně vystřižené z jejich posledního studiového alba Wallflowers (2021), které se umístilo v žebříčcích.

Podívejte se na video níže.

Díky své neúnavné tvrdé práci, bezkonkurenčnímu talentu a nepřetržitému koncertování tato čtyřčlenná kapela prokázala své postavení jako jedna z nejlepších živých kapel současnosti, získala si zuřivě loajální, zuřivou fanouškovskou základnu a publikum milionů lidí na největších festivalech po celém světě – jako jsou Hellfest, Rock am Ring, Graspop Metal Meeting, Download Festival a Rocklahoma USA, plus vyprodané koncerty po celé Evropě a Severní Americe.

Živá energie frontmanky Tatiany Shmayluk prezentovaná na Live in Los Angeles s divokým vrčením a čistými vokály, které otřásají duší, nechává posluchače bez dechu, zatímco smrtící groovy riffy a rozmanité bicí kulminují v technické mistrovské dílo, které řeže ostře jako žiletka. Live in Los Angeles je Jinjer na vrcholu své hry – porušuje všechna pravidla heavy metalu tím, že dělá věci po svém a připravuje fanoušky na další krok jejich světové nadvlády.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...