K.K. Downing a Les Binks se na Rock & Roll Hall Of Fame připojili k Judas Priest

Britské heavy metalové legendy JUDAS PRIEST se znovu setkali s kytaristou K.K. Downingem a bubeníkem Les Binksem na slavnostním uvedení do Rock And Roll Hall Of Fame v Microsoft Theater v Los Angeles.

JUDAS PRIEST na této akci obdržel cenu Musical Excellence Award, která ocenila Eminema, Dolly Parton, DURAN DURAN, Lionela Richieho, Pata Benatara, EURYTHMICS a Carly Simon v kategorii Umělci.

Mezi členy JUDAS PRIEST, kteří byli uvedeni, patří současní členové Rob Halford (zpěv), Ian Hill (baskytara), Glenn Tipton (kytara) a Scott Travis (bicí), spolu s bývalými členy DowningemBinksem a zesnulým bubeníkem Davem Hollandem.

K Halfordovi, Hillovi, Tiptonovi a Travisovi se připojili Binks, Downing a současný kytarista Richie Faulkner pro třípísňovou směs skládající se z „You’ve Got Another Thing Comin'“, „Breaking The Law“ a „Living After Midnight“.

PRIEST byli uvedeni do Rock Hall rockovou legendou Alice Cooperem, který je popsal jako „definitivní metalovou kapelu“. Dodal: „Definovali zvuk, který známe z heavy metalu a jejich zvuk je nezaměnitelný. A co můžete říct o hlasu Roba Halforda? Nikdy výkřiky nepokrývaly takový rozsah.

„Jsou elektrizující na pódiu a jedna z nejtvrdších živých kapel v historii rock and rollu. PRIEST hrdě nesou vlajku hard rocku a heavy metalu už 50 let, nikdy nezakolísají, nenásledují trendy ani nepředstírají, že jsou něčím jiným, než přesně tím, čím jsou,“ řekl Cooper. “

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X