Teplický Kabát na podzim odstartuje halové Turné 2020

Teplický Kabát připravil halové Turné 2020. Představí se při něm v sedmnácti městech České republiky a čtyři zastávky naplánoval na Slovensko. Koncerty se odehrají na zimních stadionech a ve víceúčelových arénách.

Začátek turné je naplánovaný na počátek října 2020 a poslední koncert se uskuteční 26. listopadu 2020 v pražské O2 areně. Včetně slovenské části by měla kapela zvládnout 21 koncertů během dvou měsíců.

Celé turné je koncipované doprostřed stadionů, jak se ve světě říká „center stage“. V případě Kabátu to není poprvé, a rozhodně ani naposled. Kapelu tato varianta baví, i když např., jak sami říkají: Mizí možnost se „zašít“ o pauze u aparátu, a vydechnout. Všichni návštěvníci koncertu mají blíže k jevišti. Je to dlouhodobě asi nejatraktivnější varianta z pohledu diváka.

Repertoárem by se tour mělo zásadně lišit v tom, že se budou hrát nové věci z chystaného CD. To Kabát doufá, že do Turné 2020 celé dodělá a pokud možno i vydá!

A co k chystanému turné členové skupiny Kabát říkají:

„Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj! Dokud s tím nebudeme spokojeni na 100%, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od ledna 2019, a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední! Chceme vydat prostě nejlepší CD!“

Předprodej vstupenek započal 01.11.2019

Datum: 7. října – 26. listopadu 2020
Místo: Chomutov, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice 7, Třebíč, Brno, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Břeclav, Třinec, Zlín, Jihlava, Pardubice, Ústí nad Labem-centrum, Praha
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X