Kolínská kapela 13PM představuje svůj první videoklip

Zůstávají mnohdy téměř nepovšimnuty, zapomenuty, ale o to více bývají ceněny úzkým okruhem těch, kteří si k nim najdou cestu. Jednou z takových kapel je pětičlenná Kolínská kapela 13PM, která vydala svůj první videoklip ke skladbě „Burn“.

Zpěvačka kapely, která byla založená v roce 2015, Tereza Dumanová v něm svým podmanivým hlasem vypráví příběh jedné lásky, která začala jako spalující vášeň, ale skončila spálením mostů.

Skladba „Burn“ pochází z jejich letošního EP s jednoduchým názvem 2023, jenž obsahuje dalších 5 studiových nahrávek zpívaných v anglickém i českém jazyce.

Autorská tvorba kapely 13PM se vyznačuje propojením melodie s dynamikou v jedinečné hravosti, protože se vydali méně snadnou hudební cestou hledáním vlastního stylu bez využití oposlouchaných hudebních postupů. Nebojí se tak jak popěvků, tak i vyloženě tvrdých rockových pasáží.

Kapela 13PM za dobu své existence vydala elektronicky ještě dvě alba a patří mezi regionální kapely vystupující na menších i větších akcích – na festivalech či v klubech i mimo svůj okres.

Sestava 13PM
Tereza Dumanová – zpěv
Bohumil Bartuněk – baskytara
Michal Koníček – bicí
Jakub Polák – kytara
Ondřej Čepelák – klávesy

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...