Kapela Jacker’s vypustila videoklip k singlu „MLÝNY“

Kapela Jacker’s která vznikla teprve v únoru loňského roku a raketově si razí cestu mezi žádané na tuzemské rockové scéně, představila videoklip k singlu – Mlýny

Po videoklipu k singlu „Proklínám“ který měl premiéru na sklonku loňského roku, přichází kapela Jacker’s hrající moderní metal doplněný o melodický zpěv s dalším hudebním dílem, tentokrát k písničce „Mlýny“.

V novince můžete slyšet zpěvačku Karolínu Vrbovou jejíž hlas zazní ve vybraných písních na připravovaném albu které by mělo dorazit mezi fanoušky ještě v letošním roce a také frontmana kapely Arakain, Honzu Toužimského který stojí za hudební produkcí.

Režii a střih vydařeného video snímku má na svědomí Michal Krause, na scénáři se podíleli Martin Koča a bubeník kapely Ladislav Jandrt.

9.3
Verdikt

Naše hodnocení

Jsme svědky toho, že se tato mladá kapela která během poměrně krátkého časového období stačila vyprodukovat plnohodnotnou muziku, se svým novým hudebním video počinem výrazně posunula o další krok vpřed. Tvorba této partičky má všechny předpoklady stát se nastupující generací tuzemské rockové scény.

  • Zpěv 10
  • Režie a střih 8
  • Scénář 9
  • Hudební produkce 10
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...