Kapela LORD OF THE LOST oznamuje nového člena kapely!

Obrovské evropské turné LORD OF THE LOST „15 Years of LORD OF THE LOST“ právě začalo v pátek v Norimberku a odhalilo tajemství, které bylo dlouho drženo v tajnosti!

Do budoucna budou LORD OF THE LOST šestičlenní, přivítají dlouholetého člena posádky a přítele Benjamina „Benjiho“ Mundiglera jako oficiálního člena kapely.

Benji byl posledních šest let součástí živého a studiového týmu kapely v zákulisí jako kytarový technik, backliner, stage manager a odposlechový mixážní pult. Nyní jeho kariéra na straně pódia končí tím, že začíná novou vzrušující kapitolu jako další kytarista a hráč na klávesy, debutující jako oficiální šestý člen kapely minulý pátek. Benji již vystupoval s LORD OF THE LOST loni v prosinci, když na Lordfestu zaskakoval za baskytaristu Klaase, kterého srazil silný záchvat migrény. Benji se naučil každou skladbu ze setlistu na baskytaru za 1,5 hodiny!

Zpěvák Chris Harms toto rozhodnutí komentuje takto:
„Existuje tolik dobrých důvodů, proč se k nám Benji oficiálně připojil už dávno, ale možná ten nejdůležitější je: všichni to chceme! Je to prostě správné pro nás všechny. A jsme hrdí na to, že máme v naší kapele tak velký talent, jako je Benji. Rozhodli jsme se už na podzim 2023 a jsme nadšeni, že se konečně můžeme představit jako sextet. Jsme přesvědčeni, že nejlepší fanoušci na světě přivítají Benjiho s nadšením a otevřenou náručí!“

LORD OF THE LOST, kteří v minulosti absolvovali turné s Iron Maiden, reprezentovali Německo ve finále soutěže Eurovision Song Contest 2023 a odehráli téměř vyprodané turné a několik masivních festivalů, v současné době slaví 15 let existence dalším rychle se prodávajícím evropským turné. Kromě toho kapela právě oznámila vydání videoklipu ke svému poslednímu studiovému albu, které vyjde 10. května 2024. The Blood & Glitter (Video Editon) bude k dispozici ve formátu A5 Digipak CD + DVD + BluRay.

LORD OF THE LOST se v rámci svého turné také zastaví 17. dubna 2024 v pražském klubu Roxy! Vstupenky v předprodeji zde: Lord of The Lost | Praha | PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...