Kapela Rissla vydala po pěti letech své druhé album

Od vydání prvního alba pražské kapely Rissla uplynulo již 5 let a bylo tak načase naservírovat fanouškům další porci kvalitního metalu.

Posluchači nového „Orange album“ se mohou těšit na zajímavou směs zpěvných melodií, tvrdých metalových riffů a díky hostům i growlů a screamů.

I přes skromnou stopáž 21 min 52 sec je „Orange album“ nabyté od začátku do konce hutným materiálem, nenajdete na něm žádnou zbytečnou omáčku navíc a kratší kousky si budete muset pustit několikrát po sobě, abyste tu nálož stačili vstřebat.

V tomto ohledu odpočinková skladba „Letter“ se stopáží 4:15 ke konci desky nechá na chvilku vydechnout, abyste měli dost sil na „Next Generation“ kde se střídají u mikrofonu hned dva hosté – Daniela Dahlien Neumanová známá z kapely The Corona Lantern a Diligence a Jaroslav Bejv Petřík z kapely Elysium – jejichž hrdelní projevy doplňuje svým zpěvem v refrénech zpěvačka Romana Kohoutová.

Na desce uslyšíte jako hosta ve skladbě „For us“ Ivču Kejzlarovou na basu, která, jako čerstvá absolventka pražské Konzervatoře Jaroslava Ježka, odvedla fenomenální kus práce a vytetovala do tracku basovou linku ve stylu Dirty Loops, a dále ve skladbě „Relativity“ ostříleného všestranného bubeníka Ondru Pomajsla (hudební skupina Vltava), který houpavým rytmem a perfektně posazenými breaky dal pomyslnou třešničku na vrch dortu.

Album kapela vydala začátkem dubna a 11.6. vyšel první klip s hosty, kteří se na desce podíleli.

Orange album je k dispozici na Spotify a také na Apple Music, Youtube, Youtube Music, Deezer, iTunes a dalších platformách.

FB odkaz: www.facebook.com/Risslaband

Track list
1. For Us (feat. Ivča Kejzlarová)
2. Party Walz
3. Relativity (feat. Ondřej Pomajsl)
4. How To Get
5. Čevapi
6. Alice in Dreamland
7. Letter
8. Next Generation (feat. Daniela Dahlien Neumanová a Jaroslav Bejv Petřík)
Produkce, mix a mastering Martin Holly Hollandr.

Klip Next Generation zde..

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...