Kapela TRAKTOR úspěšně ukončila své speciální turné

Velkolepá koncertní šňůra s názvem „PRACH A VZDUCH TOUR“, kterou na podzim 2017 rozjela kapela TRAKTOR, byla úspěšně zakončena.

Fanoušci v jedenácti českých a moravských městech byli svědky, téměř dvouhodinového programu, na kterém zazněli jak osvědčené skladby  z posledních tří alb, tak i kusy, které kapela ještě do koncertního setu nikdy nezařadila. Vše bylo umocněno zcela novou scénou s množstvím světelných a pyro efektů.

Koncertní turné které vypuklo  20. Října v Mostě a skončilo 23. Listopadu v Praze v KD Barikádníků, bylo zatím největším v historii kapely. Pro koncerty si kapela vybrala větší sály než v minulosti, aby v nich mohla postavit velké pódium.

Speciálním hostem na všech koncertech byla stále více oblíbená pražská partička Booters kteří kombinují crossover, grunge, hard rock a pop s českými texty. Roli předskokana obstarala také skupina Forrest Jump.

Nárůst popularity rockové pětice Traktor promluvil i do průběžného pořadí v anketě Český slavík 2017. V kategorii skupin se umístila na osmém místě celkového pořadí. Před třemi lety skončil Traktor v anketě pětadvacátý, před dvěma třiadvacátý a loni byl sedmnáctý.

Traktor pro své fanoušky také exkluzivně připravuje DVD, které bylo natočeno v rámci tohoto tour v Bonver Areně v Ostravě. Před vydáním DVD má skupina pro příznivce ještě jedno překvapení, a to zbrusu nový videoklip, který bude ke skladbě Děvka č. 5 (Závist).

V polovině prosince ještě TRAKTOR odehraje koncerty v Domažlicích a Třebíči. Potom si dá pauzu, během které se bude zabývat přípravou nových písniček. Na pódia se vrátí na jaře na TRAKTOR OPEN AIR 2018.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...