Katatonia vydala píseň z jejich blížícího se nového alba

Katatonia vydává 20. ledna 12. album Sky Void Of Stars, které se shoduje s britsko-evropským turné 2023

Progresivní metalový kvintet Katatonia vydal píseň „Birds“ z jejich blížícího se nového alba „Sky Void Of Stars“. Tato píseň je posledním předběžným singlem, který bude vydán před plánovaným datem vydání dvanáctého studiového alba kapely 20. ledna. Videoklip k uvedené skladbě najdete níže.

Rychlý a energický zvuk této zbrusu nové skladby opět ukazuje výbušný potenciál Katatonie a jejich žánrově ohýbající styl, nesený Renkseho toužebnými vokály. Vedle singlu Katatonia představuje atmosférické hudební video, které využívá energii písně a pustou sílu.

Od svého založení v roce 1991 Katatonia experimentovala s několika různými žánry, pomalu postupovala od svých kořenů v doom a death metalu, zatímco přidávala post-rockové a progresivní prvky, aby vyvinula svůj vlastní působivě všestranný a jedinečný styl.

Pokud se chcete se podívat na Katatonia živě tak 28. ledna 2023 zavítá v rámci jejich britsko – evropského turné do pražského klubu ROXY.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...