Keanu Reeves zahraje se svojí kapelou na Rock for People

Hollywoodská hvězda Keanu Reeves se svojí kapelou Dogstar přijede na festival Rock for People 2024!

Keanu Reeves, kterého celý svět zná jako hlavního hrdinu legendární trilogie Matrix, jako bývalého nájemného vraha Johna Wicka, nebo jako neohroženého vymítače Constantina, míří v červnu příštího roku na festival Rock for People do hradeckého Parku 360. Kromě výjimečných hereckých schopností je Keanu Reeves také skvělým muzikantem a hráčem na basovou kytaru.

Fanoušci se tak mohou těšit na jedinečnou show jeho rockové kapely Dogstar, která skvěle doplní již oznámené kapely v lineupu Rock for People 2024 v čele s Bring Me The Horizon, Avril Lavigne, Pendulum, Corey Taylorem či Parkway Drive.

“Vystoupení kapely Dogstar s hvězdným Keanu Reevesem za baskytarou je pro mě opravdový splněný sen. Kapelu jsme se totiž snažili pozvat už v devadesátých letech, ale tehdy se nám to nepodařilo a kapela pak na dlouhých téměř 20 let nebyla aktivní. O to větší máme radost, že se to konečně podařilo. Účast kapely Dogstar a Keanu Reevese na festivalu Rock for People bude jistě nezapomenutelným zážitkem jak pro hudební, tak filmové fanoušky,” komentuje vystoupení unikátní kapely ředitel festivalu Michal Thomes.

Dogstar aktuálně ztělesňují esenci jihokalifornské vypravěčské rockové kapely, kterou vždycky byli. Vytvářejí hluboce rezonující hudbu, která doslova pochází ze Somewhere Between the Power Lines and Palm Trees – tak se jmenuje nové album kapely, které vyšlo 6. října 2023 prostřednictvím jejich vlastního labelu Dillon Street Records.

Od letošního léta Dogstar objíždějí se svým novým albem Somewhere Between the Power Lines and Palm Trees Spojené státy, během turné už navštívili západní pobřeží a v prosinci zamíří na to východní. V příštím roce pak Dogstar zamíří “za velkou louži” a se svojí rock’n’rollovou smrští do Evropy. V rámci evropské části turné tak nebude chybět ani jedinečné vystoupení na festivalu Rock for People.

Festival Rock for People se uskuteční od 12. do 15. června 2024 v multifunkčním Parku 360 v Hradci Králové. Vstupenky na festival fanoušci pořídí v limitované edici v síti GoOut.net nebo na: https://rockforpeople.cz/cs/vstupenky/. V prodeji jsou již i speciální vstupenky (VIP, Comfy+, Děti, Junior, Junior ISIC, Senior, ZTP), kempy, glamping a parking. Po vyprodání aktuální edice festivalových vstupenek budou následovat vstupenky za vyšší cenu.

LINEUP ROCK FOR PEOPLE 2024

Headliner: Bring Me The Horizon + tři další headlineři budou oznámeni
Coheadliner: Avril Lavigne, Corey Taylor, Parkway Drive, Pendulum (late night special)
Kapely: Alpha Wolf, Crystal Lake, Dead Pony, Dogstar, Hot Milk, Kaizers Orchestra, La Dispute, Missio, Neck Deep, Shadow Of Intent
CZ/SK: 58G, Aneta Langerová, Bitter Season, Dmitrievna, J.A.R., John Wolfhooker

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...