Kerry King oznámil sestavu své kapely a vydal první singl

Je to tady. Dnes (5. února) Kerry King oficiálně představil všechny členy své nové sólové kapely, oznámil své první album po skončení existence Slayer a vypustil zdrcující singl „Idle Hands“.

Průkopnický thrashový kytarista už léta škádlí novou kapelu, na které pracuje od roku 2019, kdy Slayer ukončili činnost. V roce 2022 King potvrdil, že v sestavě je bývalý bubeník Slayer Paul Bostaph, ale ostatní členy si nechal pro sebe.

Nyní už víme, kdo skupinu tvoří. Kinga a Bostapha doplňují kytarista Phil Demmel (dříve Machine Head a v roce 2018 krátce člen koncertní sestavy Slayer), bývalý baskytarista Hellyeah Kyle Sanders a v neposlední řadě zpěvák Mark Osegueda z všemocných Death Angel.

Všichni tihle týpci, většinou z thrashové scény z Bay Area, se objeví na Kingově chystaném debutovém sólovém albu s příznačným názvem From Hell I Rise, které má vyjít letos na jaře.

Dnes si to můžeme poslechnout na vlastní uši. King album předznamenává singlem „Idle Hands“, rychlou a zběsilou thrashovou vypalovačkou, která dává lidem přesně to, co od Kinga chtějí.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...