Kerry King vydává nový singl + videoklip „Residue“

Kerry King vydal nový singl a videoklip s názvem „Residue“ (sledujte níže), druhý singl z jeho připravovaného sólového alba „From Hell I Rise“

Videoklip režírovali Jim Louvau a Tony Aguilera, známí svou prací s umělci, jako jsou Jerry Cantrell a Sebastian Bach, a byl natočen v jejich studiu ve Phoenixu.

Video ukazuje Kingovu novou sestavu, kterou tvoří bubeník Paul Bostaph (dříve SLAYER), baskytarista Kyle Sanders (HELLYEAH), kytarista Phil Demmel (ex-MACHINE HEAD) a zpěvák Mark Osegueda (DEATH ANGEL).

Jim Louvau popsal koncept videoklipu takto:

„Ohnivé, zatracené, heavy zasraně metalové představení, které světu představuje nový projekt Kerryho Kinga a členy kapely. Nekecající a neotravující přehlídka členů kapely, kteří vystupují pohlceni plameny a obklopeni hořícími pentagramy.“

Spolu s novým albem Kerryho Kinga bylo také nedávno oznámeno, že Slayer se v roce 2024 zreformují a odehrají dva koncerty na festivalech Louder Than Life a Riot Fest.

V současné době jsou to jediné známé plánované koncerty Slayer, ale očekává se, že by jich mohlo být oznámeno více, protože poptávka po živých vystoupeních thrashmetalových legend je stále vysoká.

KERRY KING si příští měsíc odbudou koncertní debut v roce 2024, který začne 7. května nedávno ohlášeným klubovým koncertem v chicagském Reggie’s, jenž poslouží jako zahřívací kolo před vystoupením kapely na festivalu Welcome To Rockville 9. května. KERRY KING také zahrají na festivalu ROCK FOR PEOPLE  který se uskuteční ve dnech 12-15.6. 2024 v Hradci Králové.

Vstupenky | Rock for People 2024

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...