Do Edenu se přijedou rozloučit legendární KISS

Skupina KISS se v rámci rozlučkového turné vrátí do České republiky, kde se v pražské Eden Areně představí v rámci monumentální show pod širým nebem.

Po epické a příběhové pětačtyřicetileté kariéře, která zahájila éru rockových legend, KISS oznámili, že v roce 2019 odstartují své závěrečné turné, vhodně pojmenované END OF THE ROAD které je věnováno milionům fanouškům KISS Army.

„Všechno, co jsme vybudovali a všechno, co jsme si za poslední čtyři desetiletí podmanili, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří v těch letech naplnili kluby, arény a stadiony. Toto turné bude závěrečná oslava pro ty, kteří nás viděli a poslední šance pro ty, kteří ne. KISS Army, rozloučíme se na našem posledním turné s naší největší show a pak půjdeme tam, odkud jsme přišli.  Odejdeme stejně jako jsme přišli … Unapologetic and Unstoppable,“ řekli KISS.

Jako host vystoupí další rocková legenda ZZ TOP. Vousatí rockeři z Texasu se v Česku ukázali naposledy v roce 2017, kdy rozezvučeli Home Monitoring Arénu.Tři svérázní sympaťáci tak příští rok oslaví 50. výročí své existence spolu s českými fanoušky.

ZZ Top jsou pozoruhodní tím, že mají nejstabilnější sestavu v historii rockové hudby. Kytarista Billy Gibbons, basák Dusty Hill a bubeník Frank Beard již téměř 50 let okouzlují všechny generace fanoušků po celém světě, doposud vydali 15 studiových alb, kterých jen v USA prodali více než 30 milionů. Trio pocházející z Texasu má na svém kontě takové hity jako “Gimme All Your Lovin'“, “La Grange,” “Legs,” “Sharp Dressed Man” a “Tush“, ke kterým se vrací generace fanoušků již několik dekád.

Tisková zpráva pořádající agentury Live Nation zmiňuje, že další hosté mimořádného večera budou ještě oznámeni, už nyní je však jisté, že to bude stát za to.

Společný koncert se uskuteční 19. června 2019. Vstupenky v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 9. 11. 2018 9:00 hodin / ceny: 1690 – 2990 Kč

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X