KK’S Priest vydávají nový videoklip a oznamují nové album

KK’S Priest vydávají videoklip k písni „One More Shot At Glory“ a oznamují nové album

KK’s Priest, kapela bývalého kytaristy Judas Priest K. K. Downinga a někdejšího zpěváka téže skupiny Tima „Rippera“ Owense spolu s kytaristou A. J. Millsem, baskytaristou Tonym Newtonem a bubeníkem Seanem Elgem, oznámila své další album ‚The Sinner Rides Again‘, nástupce debutu ‚Sermons of the Sinner‘ (2021), které vyjde 29. září příštího roku.

Po svém vysoce ceněném debutovém albu Sermons Of The Sinner z roku 2021, které se umístilo v první dvacítce žebříčků ve Spojených státech, Velké Británii, Německu, Švédsku, Finsku a dalších zemích, se KK’S PRIEST vracejí k hříchu se svým druhým albem The Sinner Rides Again, které vychází 29. září 2023 u jejich nového vydavatelství, rakouského rockového a metalového impéria Napalm Records.

Dnes si fanoušci mohou vyzkoušet první ochutnávku z The Sinner Rides Again v podobě strhujícího prvního singlu „One More Shot At Glory“. Skladba evokuje bitvu s vysokými sázkami s hrdinským zpěvem a kontrabasem a připravuje půdu pro strhující kytarové sólo! Skladbu doprovází intenzivní, vysoce kvalitní videoklip.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...