KREATOR zveřejnili video ke zbrusu novému singlu „Strongest Of The Strong“

Mocní  KREATOR  jsou hrdí na to, že mohou odhalit „ Strongest Of The Strong “, druhý singl z jejich nadcházejícího patnáctého studiového alba „ Hate Über Alles “, které vyjde  10. června 2022 .

Pět let po svém vysoce oceňovaném albu “ Gods Of Violence ” (2017), které se umístilo na 1. místě německého žebříčku alb, kapela definující žánr s radostí představuje toto 11-skladbové monstrum.

Neúprosná skladba ve středním tempu rozhodně dostojí svému jménu a zcela výstižně obsahuje známého siláka a veganského obhájce Patrika Baboumiana, který k hymnickému refrénu písně přidává burácející doprovodné vokály. Patrik se také objeví ve videoklipu k písni jako komiksová postava Earthraiser , která bojuje za zvířata a přírodu. Video režíroval Tom Schlagkamp a natáčelo se v Jižní Africe.

Kytarista a zpěvák KREATOR Mille Petrozza k tomu  říká:
„Strongest of the Strong představuje každého člověka na této planetě, který se snaží stát silou dobra ve světě plném zla. Je to přímočarý banger s poselstvím, které mohl nést jen jeden muž; jmenuje se Patrik ‚Earthraiser‘ Baboumian! Skvělá spolupráce s ním ve studiu a na hudebním videu, muž se spoustou sdílených hodnot s mými. Doufáme, že se vám bude líbit!”

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...