Láďa Křížek objasňuje fanouškům situaci kolem skupiny KREYSON

Poté, co Ladislav Křížek vystoupil 26. července s Kreysonem na festivalu Benátská! kde koncertně kapela zahrála po 30. letech písně ze zlaté desky „Láďa Křížek – Zlatej chlapec“ s novou sestavou za zády, rozvířila se na sociální síti facebook diskuse s mnohdy urážlivým a stupidním podtextem.

K různým spekulacím o tom zda se jedná pouze o zcela dočasný projekt týkajícího se zlaté desky „Láďa Křížek – Zlatej Chlapec“ či o chystané trvalé změny v kapele, se nyní Ladislav Křížek na sociální síti k celé záležitosti veřejně vyjádřil a fanouškům vysvětluje co se s Kreysonem děje.

Milí fanoušci,
ptáte se, co se děje s Kreysonem, tedy s jeho obsazením. Zlatého chlapce jsem zprvu plánoval jako sólový projekt, ale lidi kolem mě měli názor ten, že bych se měl držet tradice a zařadit ho tak jako tenkrát pod značku Kreyson. Tento názor přišel, až když už jsme s klukama byli rozjetí. Tím, že jsem přistoupil na názor většiny a nazval projekt tak jako tenkrát Kreyson Zlatej chlapec live tour, jsem se dostal do této situace.

Zlatí chlapci, tak říkám muzikantům, co jste mohli vidět na Benátské noci, jsou plní touhy dokázat hudebnímu světu, že jejich srdce bije pro muziku. Mají tolik energie, že ji mohou rozdávat a jak jste mohli někteří vidět a slyšet, také to dělají.

S agenturou Petarda jsme se domluvili, že když bude zájem o koncert Kreysonu s Mikem Terranou, tak jej odehrajeme v té sestavě, která koncertní set nazkoušela.

Každopádně zlatí chlapci jsou velice blízko mne a jsou velice pracovití a ctižádostiví. Jenom čas ukáže, jak se bude vše v blízké budoucnosti vyvíjet. Opatrujte se kamarádi a zůstaňte nám věrní.

Díky Láďa

Ladislav Křížek Zpěvák

 

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...