LEAGUE OF DISTORTION nadchli singlem „My Hate Will Go On“

Moderní metalová síla LEAGUE OF DISTORTION odhalila svůj nový singl „My Hate Will Go On“, který obsahuje tvrdé beaty a drtivé kytarové riffy.

Moderní metalová síla LEAGUE OF DISTORTION představila svůj nový singl „My Hate Will Go On“, který se vyznačuje tvrdými beaty a drásavými kytarovými riffy. Skladba je syrovým náporem a ztělesňuje vše, co LEAGUE OF DISTORTION představují: upřímnost, poctivost a neuvěřitelnou sílu, která posluchačům buší do tváře!

Skladbu doprovází videoklip, který ohromí jako krátký akční film, v němž fiktivní mladá Ace sleduje, jak jsou její rodiče zavražděni, a dnes se ujišťuje, že se jí to po dvaceti letech pomstí. Určitě se na něj podívejte!

Kapela, kterou založili Anna Brunner (Exit Eden) a Jim Müller (Kissin‘ Dynamite), vzala scénu útokem svým debutovým albem a její nejúspěšnější skladba „Wolf or Lamb“ dosáhla na Spotify více než 1 milionu streamů. Kromě toho zazářili na pódiích Summer Breeze, Metalfest Open Air a Baltic Open Air a připojili se k legendárním Kamelot na jejich turné Awaken the World.

Svým nejnovějším singlem „My Hate Will Go On“ čtveřice dokazuje, že je dokonalým moderním metalovým souputníkem kombinujícím výkon, kompozici, provokaci a čisté emoce.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...