LEAVES‘ EYES vydali epický videoklip k singlu „In Eternity“

Symphonic metaloví vikingové LEAVES‘ EYES vydají 22. března 2024 své dlouho očekávané nové studiové album „Myths Of Fate“. Dnes má kapela premiéru epického videoklipu ke svému novému singlu „In Eternity“!

Na podporu svého nadcházejícího vydání desky se LEAVES‘ EYES také připravují na rozsáhlé turné k vydání alba se speciálními hosty METALITE a CATALYST CRIME – které odstartuje v březnu, najdete všechna živá vystoupení níže!

S albem „Myths Of Fate“ kapela vyplula vstříc novým větrům, které rozhodně vanou z drsných mělčin symfonického metalového žánru. Fantastický svět legend ze severské a východoevropské mytologie je kulisou pro monumentální zábavu: LEAVES‘ EYES otevírají svět magických míst, kouzelných zbraní nebo nadpřirozených bytostí.

Kapela produkovala celkem pět videoklipů s Mastersound Entertainment. Natáčelo se na působivých místech na Islandu, v Německu a Polsku a podmanivě přenášejí mýty na plátno. Kouzelné bytosti, velké bitvy a okouzlující královny bojovnice ožívají!

Podívejte se na jejich oficiální video zde:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...