Legendární kapela FOREIGNER míří do pražské Tipsport areny

Jedna z nejslavnějších světových rockových kapel FOREIGNER, má namířeno do Prahy kde bude mít svou premiéru. Legendární FOREIGNER se představí 12. 6. v Tipsport Areně

Desítky milionů prodaných desek, světové hity, a konečně i evropské turné, na kterém se zastaví v Praze. To je legendární kapela FOREIGNER v čele s frontmanem Mickem Jonesem! Čeští fanoušci si je užijí 12. června 2022 v pražské Tipsport Areně.

S 10 multiplatinovými alby a 16 hity ve světové Top 30 patří kapela FOREIGNER k největším světovým rockovým hvězdám všech dob. Z jejich písní se staly doslova rockové hymny: Juke Box Hero, Cold As Ice, Hot Blooded, Waiting For A Girl Like You, Feels Like The First Time, Urgent, Head Games, Say You Will, Long, Long Way From Home.

A mezi absolutní světovou špičku stále patří jejich balada I Want To Know What Love Is která na žebříčcích hitparád pokořila i v té době super úspěšnou Madonnu. Píseň složil a nazpíval zakladatel a frontman kapely FOREIGNER, geniální muzikant, skladatel a zpěvák Mick Jones. Jeho talent ho dostal mezi nejlepší skladatele všech dob do Rockové síně slávy, ale důvod, proč ho fanoušci celého světa opravdu milují, je právě tato píseň.

V roce 2002 Mick Jones kapelu reformoval. Jako hlavního zpěváka vybral skvělého Kelly Hansena, a začala se psát nová kapitola v historii FOREIGNER. Jeden z největších rockových showmanů a nejuznávanějších rockových zpěváků Kelly Hansen zavedl FOREIGNER do digitálního věku a zároveň přitáhl zcela novou generaci fanoušků.

Nová sestava FOREIGNER zahrnuje také známého basáka Jeffa Pilsona, klávesistu Michaela Bluesteina, kytaristy Bruce Watsona a Luise Carlose Maldonada, a za bicími sedí Chris Frazier. Toto nové složení dodává kapele zcela novou energii, a především skvělý zvuk, který oceňují posluchači napříč generacemi. Díky tomu se kapela stala populární i mezi mladými rockovými fanoušky. O tom svědčí i ocenění Atlantic Records za miliony shlédnutí a stáhnutí jejich hitů na internetu.

Hudba FOREIGNER zaznamenala v posledních letech další nárůst popularity díky mnoha skvělým filmům jako je Rock of Ages, Bad Moms, Angry Birds, Magic Mike, Pitch Perfect, The Good Boys.  Tam všude zní rocková hudba FOREIGNER.

Mick Jones je skvělým skladatelem a nenechává si svůj talent jen pro svoji kapelu. Pro Erica Claptona složil hit Bad Love, pro Ozzy Osbourna mega hit Dreamer.

V roce 2022 FOREIGNER vyjíždí na nové evropské turné, jehož součástí je 12. června 2022 také pražská Sportovní hala v Holešovicích.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz – HOMEtickets!!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X