Drtící monstrum LEGION OF THE DAMNED vypustili nový singl

LEGION OF THE DAMNED oznamují na 26. května svou novou desku „The Poison Chalice“. V předstihu je klip k singlu „Behead Of The Godhead“

LEGIE opět zabíjí! Nizozemští thrashoví veteráni LEGION OF THE DAMNED opět vstoupili do aliance s pohlcujícími hlubinami black a death metalu a 26. května 2023 vypustí prostřednictvím Napalm Records další naštvanou bestii „The Poison Chalice“. Drtící monstrum přináší nejlahodnější černočerný nápoj a mučí temné duše do démonického podsvětí!

V předstihu LEGION OF THE DAMNED vypustili první singl a video „Behead of the Godhead“. Intenzivní a působivé oficiální hudební video bylo vytvořeno renomovanou produkční společností Grupa 13 a vyniká jako jedno z nejlepších videí jejich kariéry. Píseň zavede posluchače přímo do mysli démonického mága, který shromažďuje nejhlubší lidské strachy a staví se do stejné sféry jako Bůh.

Thrashová mašinérie založená v roce 1990 jako Occult kolem zakládajících členů Maurice Swinkelse, a Erika Fleurena se v roce 2005 znovuzrodila jako LEGION OF THE DAMNED. Na albu The Poison Chalice se kapela spojila s Fabianem Verweijem jako druhým kytaristou vedle Twana van Geela a společně s baskytaristou Haroldem Gielenem vystoupili jako pětičlenná kapela vůbec poprvé na studiovém albu.

Seznam skladeb „The Poison Chalice“:

1. Saints in Torment
2. Contamination
3. Progressive Destructor
4. Skulls Adorn The Traitor’s Gate
5. Behold The Beyond
6. Retaliation
7.  Savage Intent
8. Chimes Of Flagellation
9. Beheading Of The Godhead
10. The Poison Chalice

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...