V pořadí třetím livestreamem pokračovala záchrana klubu Modrá Vopice

V pátek 9. dubna, proběhl v legendárním klubu Modrá Vopice v pořadí již třetí livestream s názvem „UŽ NÁM TEČE DO BOT 03“ na jeho podporu

Tentokrát v klubu bez nároku na honorář vystoupily kapely REFORE a INSISTENT se svojí dávkou trashe a grindcoru.

Valašským trasherům z REFORE nedávno vyšlo jejich očekávané druhé album s názvem „Built To Nothing“, ze kterého jsme mohli slyšet hned několik songů. Nechyběly však ani pecky z předešlého alba. Grindová smečka INSISTENT si pro fanoušky připravila set točící se převážně kolem nové „vlkodlačí“ desky DISEASE a rozpoutali tak onlinové peklo.

Během celého online přenosu byla možnost v této nelehké době klub podpořit zasláním libovolné částky na bankovní účet což můžete s dobrým pocitem že jste přispěli na jeho záchranu učinit i nyní.

Alespoň na dálku tak provozovatelé klubu společně s kapelami vytvořili fanouškům a jeho pravidelným návštěvníkům koncertní atmosféru, kterou díky covidovým opatřením stále nemohou zažít naživo. Majitelé hodlají v záchraně pokračovat a slíbili, že se brzy můžete těšit na livestream číslo „4“.

Finanční podporu lze zasílat na číslo účtu: 1007407/5500.

FOTO CREDIT Kateřina Vestfálová
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...