Lord Of The Lost vydávají video ‚Forever Lost‘

Zástupci německé soutěže Eurovision Song Contest 2023, Lord Of The Lost, představili zbrusu nový videoklip k písni „Forever Lost“, která pochází z jejich posledního alba „Blood & Glitter“, jež se umístilo na prvním místě hitparád! Podmanivý videoklip se skládá ze šokujících zpráv z celého světa, které se zamýšlejí nad současným stavem planety a společnosti a nad blížící se zkázou.

Poté, co byli opět ohlášeni jako support heavymetalových legend Iron Maiden na jejich nadcházejícím evropském turné, a poté, co poprvé v historii debutovali na prvním místě oficiální německé albové hitparády, byl rok 2023 již předurčen k tomu, aby změnil pravidla hry v historii Lord Of The Lost.

Lord Of The Lost jsou jednou z mnoha potvrzených účinkujících kapel na 19. ročník největšího mezinárodního rockového open airu MASTERS OF ROCK 2023, který se koná v městečku slivovice, uprostřed valašských kopců – ve VIZOVICÍCH, v areálu likérky R. Jelínek! Festival uskuteční ve dnech 13. – 16. 7. 2023.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...