Akce Loučení s létem v novém hořickém Areálu Zahrada se kvapem blíží!

V polovině září letošního roku, se v Hořicích uskuteční zcela nový, jednodenní rockový festival Loučení s létem

V červenci byl v Hořicích otevřen zcela nový, venkovní kulturní prostor nesoucí název „Areál Zahrada“ který si odbyl křest narychlo zorganizovanou akcí „Malý, velký fest“ jako náhrada za klasický dvoudenní The Legends Rock Fest přeložený na příští rok a již zde pod taktovkou Zdeňka Lhoty a jeho osvědčeného pořadatelského týmu, finišují přípravy na další rockovou akcičku.

Léto sotva začalo a Loučení s létem na dohled

V sobotu 12. září se v tomto novém areálu v okrajové části Hořice – Libonce odehraje první ročník rockové akce LOUČENÍ S LÉTEM která by měla uzavírat letní sezónu i v příštích letech.

Na návštěvníky čeká 7 hodin 100% originální a neokoukané zábavy o kterou se postarají GAIA MESIAH, ŽLUTÝ PES s ONDŘEJEM HEJMOU, RAMMSTEIN TRIBUTE show, THE AGONY , BENEFIT, MAXIMIX a FÉNIX.

Vstupenky můžete koupit koupit na webu festivaluThe Legends Rock Fest, nebo v síti Ticketstream. Lze je zakoupit i přímo v Hořicích v Biografu Na Špici a v trafice na autobusovém nádraží.

Areál se nachází v okrajové části Hořice – Libonce, směr z Hořic na Dobrou Vodu.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...