Druhý ročník festivalu Loučení s létem má kompletní line-up a nový web

V kulturním prostoru “Areál Zahrada” v Hořicích, se chystá druhý ročník multižánrového festivalu Loučení s létem

V září loňského roku, se v Hořicích ve zcela novém venkovním kulturním prostoru Areál Zahrada, uskutečnil první ročník zcela nového jednodenního festivalu LOUČENÍ S LÉTEM který je pod taktovkou Zdeňka Lhoty a jeho osvědčeného pořadatelského týmu, připraven uvítat návštěvníky i letos.

Na 2. ročníku v okrajové části Hořice – Libonce, který je naplánován na sobotu 18. září 2021, vystoupí skupina MONKEY BUSSINES, Ivan Mládek s Banjo Bandem, Michal Hrůza se svou kapelou a na pomezí blues a stoner rocku se pohybující čtyřčlenná hudební skupina z Hradce Králové THE ATAVISTS.

Těšit se můžete také na jednu z nejzajímavějších domácích symphonic-metalových skupin WISHMASTERS, novobydžovskou rock metalovou kapelu ALŽBĚTA a notnou dávku pop punku naservíruje  partičku NATŘIJE.

Jako novinku, pro letošní již 2. ročník pro vás k multižánrové hudební akci připravili organizátoři zcela nové webové stránky kde najdete festivalové novinky, kompletní informace k line-upu a praktické informace.

„Tak hlavně ať už nemusíme snít o zemi krále Miroslava, kde je povoleno setkávat se, radovat se a zpívat.“ dodávají organizátoři na facebookové stránce festivalu.

Předprodej vstupenek zde: www.thelegendsrockshop.cz
Oficiální web festivalu: www.loucenisletemfest.cz


Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X