MEGADETH zavítá v rámci evropského turné do Pardubic!

MEGADETH oznámili tucet termínů evropského turné na toto léto. Českému publiku se legendy thrash metalu představí 17. 8. 2023 v pardubické enteria areně!

Loni v září vyšlo poslední album MEGADETH „The Sick, The Dying… And The Dead!“, debutovalo na vrcholu hitparád během prvního týdne prodeje, obsadilo 3. místo v Billboard 200, stejně jako číslo jedna v Top Album Sales, Top Current Albums Sales, Top Rock & Alternative Albums, Top Rock Albums a Top Hard Rock Albums.

„The Sick, The Dying… And The Dead!“ bylo nejvýše umístěným albem MEGADETH všech dob po celém světě, zaznamenalo č. 1 ve Finsku, č. 2 v Austrálii, Polsku, Švýcarsku a Skotsku, č. 3 ve Velké Británii a další.

MEGADETH nedávno získali třináctou nominaci na Grammy za „Nejlepší metalový výkon“ za píseň „We’ll Be Back“ z alba „The Sick, The Dying… A mrtví!“. V roce 2017 získali cenu Grammy za „Nejlepší metalový výkon“ za titulní skladbu alba „Dystopia“ z roku 2016. To znamenalo dvanáctou nominaci skupiny na Grammy v této kategorii (včetně nominací v kategorii „Best Hard Rock/Metal Performance“).

Vstupenky na pardubický koncert v předprodeji na LiveNation. cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...