Megakoncerty kapely Rybičky 48 se opět blíží vyprodání!

Ve dnech 24. a 25. května se v Kutné Hoře uskuteční MEGAKONCERTY DOMA. Letos ponese akce ještě tento název a příští rok už půjde o RYBIČKY 48 FESTY

MEGAKONCERTY DOMA proběhnou ve festivalovém areálu, v parku pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře, 24. a 25. května. Na dvou pódiích kromě Rybiček 48 objeví další festivalové hvězdy.

Jelikož zbývá posledních několik set vstupenek, je již nyní jisté, že Kutná Hora se může těšit na návštěvu 15 000 návštěvníků z celé České republiky.

Kuba Ryba (baskytarista a zpěvák):Původně měl být Megakoncert minulý rok jeden a byla to odpověď na naše 20. narozeniny v O2 areně. Chtěli jsme udělat oslavu i doma. Nakonec byly ty koncerty dva, oba se podařilo vyprodat a podle všeho budou brzy vyprodané i ty dva letošní“.

Petr Lebeda (kytarista):Jsme rádi, že se nám povedlo vdechnout život nejkrásnějšímu festivalovému areálu v České republice. V Kutné Hoře něco takového dlouho chybělo a chceme z toho udělat tradici. Od příštího ročníku už akci přejmenujeme na Rybičky 48 Fest“.

Na co se můžete letos těšit?

Michal Brener (kytarista):Na nejkrásnější festivalový areál, dvě pódia a skvělý kapely. A co se týče našeho vystoupení, tenhle koncertní set letos nikde jinde než na Megakoncertech neuvidíte. Máme speciální pyro show, efekty a hlavně přes hodinu a půl nabušený set složený z největších hitů kapely“.

Ondra Štorek (bubeník):Kromě našeho koncertu máme na úvod festivalu připraveno focení pro prvních 1000 lidí, kteří vstoupí do areálu. No a po našem koncertě celou akci zakončí afterparty DJ Vládi z velké lodi Captaina Morgana, kde si s námi návštěvníci mohou nejen udělat fotku, ale dát si i společně drink“.

Martin Řehoř (manažer):Novinkou bude rodinná zóna umístěná do nádvoří Vlašského dvora, kam budou mít přístup i lidé, kteří si nezakoupili vstupenky na festival. V této zóně budou k vidění divadelní představení, taneční vystoupení nebo vystoupení místní ZUŠ a také tam budou nejrůznější hry pro děti. Návštěvníci festivalu pak budou mít slevu na vstup do vybraných památek, aby kromě hudby poznali i krásy Stříbrného města“.

Na Megakoncerty Doma se můžete naladit již o víkendu 18. a 19. května na televizní stanici TV Óčko, která kapele Rybičky 48 věnuje víkendové vysílání.

Těšit se můžete i na exkluzivní televizní premiéru dokumentu Rybičky 48 – 20 let rock’n’rollu, vy buzny!, který odvysílá ÓČKO STAR a to ve dvou částech: v sobotu 18. a v neděli 19. května. Vzhledem ke kontroverznímu obsahu vždy od 22.00 hodin.

VÍCE INFORMACÍ O MEGAKONCERTECH NAJDETE ZDE:
MEGAKONCERTY – 2024 | Rybičky 48 (rybicky48.cz)

PŘEDEPRODEJ:
Rybičky 48, MEGA KONCERT DOMA – Vstupenky | Ticketstream

MEGA KONCERT DOMA PÁTEK 24. 5.

RYBIČKY 48
VISACÍ ZÁMEK
PAM RABBIT
KOBLÍŽCI
MICHAL HORÁK
SILUETY
VÍTĚZ SOUTĚŽE KAPEL
DJ VLÁĎA

MEGA KONCERT DOMA SOBOTA 25. 5.

RYBIČKY 48
POKÁČ
SOFIAN MEDJMEDJ
TOTÁLNÍ NASAZENÍ
DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND
HIGHLAND
VÍTĚZ SOUTĚŽE KAPEL
DJ VLÁĎA

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...