Kapela WITHIN TEMPTATION vydala nový song nazvaný „Entertain You“

Holandská symphonic metalová stálice WITHIN TEMPTATION je jednou z headlinerů 11. ročníku festivalu METALFEST Open Air, který se měl konat právě v těchto dnech v plzeňském amfiteátru Lochotín a který se díky současné situaci, točící se okolo světové pandemie coronaviru, musel přesunout na příští rok!

Nový termín festivalu je 3. – 6. 6. 2021 a velkou novinkou je přidání jednoho plnohodnotného hracího dne navíc! WITHIN TEMPTATION potvrdili svoji účast na festivalu i v příštím roce a už se na všechny fanoušky nesmírně těší! Kapela nedávno vydala zbrusu nový song nazvaný „Entertain You“, doprovázený lehce šíleným, zajímavým videem, které vám všem nyní posílá jako pozdrav a příslib toho, na co se můžete těšit za rok!

Zpěvačka Sharon k videu říká: „Ve společnosti je vždy skupina lidí, která se nějakým způsobem nehodí a ostatní jim vždy musí nějak zdůrazňovat, že to tak je, prostě nezapadají, a tak se je pořád snaží nějakým způsobem „oddělit“. Pomysleme na viral videa, boje na ulicích…atd. Tito lidé nežádali o to, aby byli jiní, prostě takoví jsou. Krása spočívá v tom, že právě díky odlišnostem tito lidé přinášejí naší společnosti tolik barev, protože naše společnost je jinak tak strašně stejná! Tito lidé tu nejsou pro naši zábavu, abychom se my cítili dobře. Možná je čas na trochu sebereflexe v této individualistické společnosti, pokud opravdu chceme něco změnit.“

WITHIN TEMPTATION naživo za rok, na METALFESTU v PLZNI!

Zakoupené vstupenky na festival zůstávají v platnosti i pro nový termín!

Vstupenky můžete dále objednávat zde na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X