Další z festivalů, Metalfest Open Air se přesouvá na rok 2022

Dalšího z velkých festivalů se letos nedočkáme, k Masters of Rock jehož přesun na další rok byl oznámen před dvěma dny, se přidává i Metalfest Open Air

Strašák covid stále drtí koncerty a festivaly a z těchto důvodů bylo oznámeno přesunutí dalšího festivalu pod hlavičkou Pragokoncertu,  na rok 2022 se přesouvá METALFEST OPEN AIR.

Co se METALFESTU týče, tak téměř všichni již v této chvíli potvrdili svou účast na opět přesunutém ročníku. 11. ročník plzeňského festivalu METALFEST OPEN AIR se tedy přesouvá na 2. – 5. 6. 2022.

Zůstávají čtyři plnohodnotné festivalové dny. Stejně jako oblíbený areál, Lochotínský amfiteátr. Znovu potvrzené kapely vidíte na banneru níže.

Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nadále si je můžete objednávat na: www.mastersofrock.cz/…/2022-METALFEST-OPEN-AIR a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...