Mexická heavy metalová kapela S7N další potvrzenou kapelou Metalfestu

Silné riffy, intenzivní kytarová sóla, zabijácké bicí a unikátní projekce na pódiu, to je mexická kapela S7N (čti „seven“), která je další potvrzenou kapelou letošního METALFESTU!

Metalfest Open Air který odstartuje ve čtvrtek 4. 6. 2020 velkou Opening Párty v plzeňském DEPU2015 a bude pokračovat další 3 dny (pá 5. 6. 2020 – ne 7. 6. 2020) v tradičním amfiteátru Lochotín v PLZNI, potvrzuje další kapelu!

Kapelu S7N založili v Mexico City v roce 2012 zpěvák a kytarista Mao Kanto a kytarista Guillermo García. Od té doby vydala tato mexická úderka dvě alba a má za sebou mohutnou vlnu koncertování.

S7N nejsou žádní nováčci a buďte si jisti, že vás čeká mega dávka žhavého mexického temperamentu! Zahráli si například s takovými kapelami, jako jsou Napalm Death, Slayer, Marilyn Manson, Disturbed, Overkill, Death Angel, Judas Priest, Avenged Sevenfold nebo Athrax.

Vstupenky na festival za cenu, platnou do konce února, jsou k dostání na https://www.metalfest.cz/cs/koncerty/2020-METALFEST-OPEN-AIR nebo v předprodejních sítích Ticketportal, TicketStream, TicketMaster a Plzeňská Vstupenka.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...