Účastník Metalfestu, The Night Flight Orchestra servíruje nový song

Účastník letošního METALFESTU, kapela THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA vydává první ochutnávku z nového alba, které vyjde na konci února!

Švédská classic-rocková superskupina THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA vydává již na konci února novou desku s názvem „Aeromantic“ a již nyní vám servíruje malý předkrm v podobě prvního singlu a nového videa k písni „Divinyls“.

The Night Flight Orchestra je švédská classic-rock / AOR kapela založená v roce 2007. S touto myšlenkou přišli členové švédské melodic / death-metalové skupiny Soilwork, konkrétně zpěvák Björn Strid a kytarista David Andersson. Sestavu nakonec posílily – basák Sharlene D’Angelo (Arch Enemy, Spiritual Beggars, ex-King Diamond), klávesák Richard Larsson (Von Benzo), bubeník Jonas Källsbäck (Mean Streak) a později i všestranný multiinstrumentalista, ale převážně druhý kytarista a perkusionista Sebastian Forslund (Kadwatha).

The Night Flight Orchestra jsou zaměřeni ve své tvorbě na hard-rock a AOR z konce 70-tých a začátku 80-tých let. Na toto období navazují nejen kompozičně, ale i zvukově, přičemž kladou důraz na výraznou melodii.

THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA představí své nově album naživo na festivalu METALFEST OPEN AIR, který se koná od 5. – 7. 6. v amfiteátru Lochotín v PLZNI. Nezapomeňte také, že letos poprvé můžete dojít pařit už ve čtvrtek 4. 6. do plzeňského Depa2015 na festivalovou Opening Párty!

Vstupenky jsou v prodeji na www.mastersofrock.cz i na www.metalfest.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketStream, TicketMaster a Plzeňská vstupenka.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X