Další kapelou na METALFESTU bude VISONS OF ATLANTIS

Milovníci symfonického metalu zbystřete! Účast na festivalu METALFEST OPEN AIR Plzeň, potvrdila skupina VISIONS OF ATLANTIS

Visions of Atlantis (někdy zkracováno na VoA) je symphonic/power metalová skupina z Rakouska (ze Štýrska) založena roku 2000. Inspirací jí byla úspěšná symphonic metalová kapela Nightwish a mýty o Atlantidě. Po razantní obměně kádru vydali VISIONS OF ATLANTIS nové album. Nazvané „The Deep & The Dark“ které pojednává o oceánických mýtech a potopeném kontinentu.

Nechte se svést příjemným symfonickým metalem party s úchvatným vokálním duem Siegfriedem Samerem a charismatickou Clémentine Delauney. Jejich strhující vystoupení plné emotivních textů s pořádným metalovým nábojem je před vámi na Metalfestu v areál likérky R. Jelínek konaném 12.-15.7.2018 v Plzni.

Vstupenky na festival si zakupte na METALFEST-OPEN-AIR, TicketPortal, TicketPro, TicketStream, TicketLive a Plzeňská vstupenka.

Foto©Markus Felix

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...