Slovenská METALINDA nabízí další nový hit Láska zvítězí

Po úspěchu slovenské hymny měli těžký úkol, co nabídnou fanouškům aby nezklamali METALINDA přichází s novým hitem Láska zvítězí

Metalinda opět šokovala své fanoušky. Po své velmi úspěšné rockové verzi slovenské hymny, jejíž počet zhlédnutí na internetu dosáhl téměř tři miliony, nabídla legendární skupina svým příznivcům další hit.

„Sám jsem takový ohlas a úspěch hymny nečekal, množství reakcí a komentářů při hymně nešetřili chválou. Proto jsme nyní byli postaveni před velmi těžký úkol, jakou další píseň pustit do éteru abychom nezklamali, „říká Peter Sámel, kytarista a zakladatel legendární skupiny.

Nakonec si kapela z množství písniček připravených pro jejich již šestnácté album vybrala skladbu se silným textem a sloganem Láska zvítězí, která si ale na svou premiéru musela pár let počkat.

Autorem textu i hudby nového hitu je Peter Sámel. „Láska zvítězí jsem složil už před 3 lety. Zkoušeli ji zpívat i předchozí zpěváci, ale nikdo z nich jí nevěděl dát to, co si zasloužila. Nakonec mě to naštvalo a nazpíval jsem ji já „, směje se Petr a pokračuje.

„Když přišel do kapely Andy Hudák a nahrávali jsme ve studiu nové songy, pustil jsem mu tuto píseň a velmi se mu zalíbila. Tak jsem řekl – Andy, dám ti ji ale musíš ji zazpívat lépe než všichni ostatní. O tom, že se to podařilo a Andy ji nazpíval výborně svědčí i komentáře nešetřící chválou pod klipem na youtube.com. Hymna nás opět dostala na desky znamenající svět a telefony se rozzvonili s nabídkou koncertů. Ty jsou zážitkem i pro nás, milujeme když všichni s námi zpívají naše hity. Láska zvítězí je další perlou v našem repertoáru a bude i na našem již šestnáctém albu, které vyjde po třech letech příprav na podzim, „avizuje nové album METALINDA Peter Sámel.

Klip vznikl na zámečku v Budmericiach. K novince byl natočen klip, o kterém Peter říká. „Režíroval jsem já, kameru a střih měl na starosti můj syn Peter. Dlouho jsem přemýšlel nad tím, kde ho natočit, až mě oslovil nádherný zámeček v Budmerice, který klipu dodal tu správnou noblesu. „

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...