Metalová formace Niakara vyráží 3. února na své první turné!

V loňském roce vzniklá formace basového matadora Zdeňka Kuba NIAKARA jejíž osazenstvo je v současné době více než známé, se chystá na své první turné!

NIAKARA o sobě dala poprvé vědět na jaře loňského roku dvěma video singly po kterých následovalo historicky první, živé kritiky kladně hodnocené vystoupení na festivalu Rock of Sadská.

V říjnu 2023 se Niakara představila na úspěšné koncertní premiéře v pražském klubu Futurum Music Bar za účasti významných hostů české hudební scény po které odehrála ještě po jednom koncertu v Plzni a Brně.

V současné době tato metalová partička vyráží na své první turné „Tour Na rozjezd 2024″ které čítá šest zastávek po ČR. Tour bude odstartováno na Nepomuckém Rock festu  – KD Dvorec u Nepomuka (vstupenky) kde vystoupí za účasti hostů – Honza Kirk Běhunek (Seven) a Marek Ashok Šmerda (Cradle of Filth).

Následovat pak bude dalších pět míst kde Niakara ve složení Mayo Petranin (Symphonity, zpěv), Petr Voháňka (Dirty Game, kytara), Martin Pavlíček (Not Perfect, kytara), Zdeněk Kub (ex Arakain, baskytara) a Pavel Kubát (bicí), udeří.

Niakara Tour Na rozjezd 2024:

  • 03.02.2024   Dvorec u Nepomuka, Nepomucký Rock fest
  • 24.02.2024   Studená, Hospoda U Šebestů
  • 29.03.2024   České Budějovice, MC Fabrika
  • 27.04.2024   Tábor, MC Jordán
  • 03.05.2024   Říčany, KC Labuť
  • 31.05.2024   Rozvadov, slavnosti
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...